פרסונה לעסקים

פרסונה לעסקים

פרסונה לעסקים נועדה להעניק לך כמנהל ולחברה או לארגון שלך סיוע וליווי מקצועי באבחון וגיוס עובדים, בייעוץ ובאימון אישי לעובדים ולמנהלים, בייעוץ ארגוני, ובסדנאות והרצאות לעובדים ולמנהלים – בנושאים מגוונים בתפירה אישית.

photo

משימת הגיוס וההשמה כיום היא משימה לא פשוטה, מגייסים רבים מוצפים בקורות חיים, שברובם "משופצים" בידי אנשי מקצוע מתחום הגיוס, ופרופיל האדם המתקבל מתוכם מעורפל מתמיד.

האבחון הגרפולוגי של כתב היד מקנה ניתוח של המאובחן, העוקף את הפסאדה הקיימת בקורות החיים המודפסים או בראיון עבודה סטנדרטי.
אבחון גרפולוגי של המועמד מקנה למעסיק תיאור אישיותי של המועמד, הכולל: כישורים אינטלקטואליים, רמת התפקוד ואופן הביצוע, אמינות, יחסי אנוש בסביבת עבודתו, יכולת עבודה בצוות והתאמה למערכת, שבה הוא מיועד לעבוד, ולאנשיה.

המשך קריאה >>
photo

כל בית עסק או ארגון שמכבד עצמו, עובד עפ"י חזון ויעדים. עם זאת, אנחנו כאנשים וכמנהלים, לא תמיד עוצרים לנסח את היעדים ואת החזון האישי-המקצועי שלנו.

שלב הכניסה לתפקיד חדש, מאופיין לרוב ברמות שונות של תחושת אי-וודאות, התמודדות ושיח עם מערך של ציפיות, הן של האדם עצמו הנכנס לתפקיד החדש, והן של המערכת ואנשיה, ודורש לעתים קרובות למידה "תוך כדי תנועה". הליווי הייעוצי בשלב זה, על תהליכיו השונים, נעשה באופן מובנה ומדורג, המותאם לשלב שבו נמצא הנועץ (החל משלב "הגישוש",טרום הכניסה לתפקיד הנוכחי, סיום וסגירת התפקיד הקודם, דרך שלב החפיפה וה"התמודדות", ועד לשלב ה"הסתגלות").

המשך קריאה >>
photo

תהליכי אבחון ייעוץ וסיוע לארגונים

מטרת הייעוץ הארגוני הנה שיפור הביצועים והאפקטיביות הארגונית, בהתחשב באתגרים ובהזדמנויות העכשוויים העומדים בפני הארגון, תוך מיפוי של הכוחות והחוזקות, לצד נקודות התורפה או החולשה, העומדים לרשותו, כארגון וכאוסף של פרטים.

הליך העבודה הנו דינאמי ומשתנה בהתאם לצרכי הארגון, בנקודת הזמן הנתונה.

המשך קריאה >>
photo

תורת הנומרולוגיה היא תורה המתבססת בעיקרה על תאריך לידתו של האדם. באמצעות תורה זו אפשר לנתח את מאפייני האישיות של האדם, את כישוריו...

מוצר משלים ייחודי, שניתן להוסיף לכל תהליך של אבחון עובדים או ייעוץ עסקי, הוא ניתוח וייעוץ נומרולוגי, הנעשה בשיתוף עם חברת "המצפן" – שוקי גבאי נומרולוגיה, בעל וותק של מעל 20 שנה בייעוץ נומרולוגי אישי, עסקי וארגוני.

המשך קריאה >>
Scroll Up