פרסונה לאנשים

פרסונה לאנשים. הבית שלך להתפתחות אישית. מלווים אותך בדרך שלך.

פרסונה לאנשים נועדה להעניק לך מענה בהכוונה תעסוקתית-לימודית, בייעוץ לקריירה  או להסבה מקצועית "באמצע החיים", בייעוץ וליווי תהליכים אישיים בתחום הקריירה והיחסים (בשילוב כלים פסיכולוגיים ואימוניים), וכן להוות מסגרת של סדנאות מקצועיות, סדנאות מודעות והעצמה, ערבי נשים, סדנאות פרישה, לימודי גרפולוגיה, ועוד.

photo

תהליך ההכוונה ממוקד המסייע בבחירת מסלול לימודים, פיתוח קריירה והסבה מקצועית.
תהליך ההכוונה והייעוץ מבוסס על אבחון של כתב היד ושל סוללת מבחנים פסיכו-גרפולוגיים, תוך התחשבות בניסיון התעסוקתי והלימודי של הנועץ וברצונותיו.

עיסוק המתאים ליכולותינו, לכישורינו, כזה המתחבר לתשוקתנו, ומביא לידי ביטוי את הערכים שלנו, הוא מרכיב חשוב בקיום חיים בריאים ותחושת מימוש עצמי.
כמו-כן, חשוב לבחור בעיסוק המאפשר איזון בריא עם שאר התפקידים והתחומים בחיינו: זוגיות, הורות, משפחה מצומצמת ורחבה, חברים, קהילה, וכיו"ב.
הכוונה תעסוקתית מקצועית יכולה להקל על החיפוש ולסייע לאדם להתחבר ביתר קלות ובדיוק רב יותר לייעוד המקצועי המתאים עבורו. כבמלאכת התאמה בין כפפה לכף היד.

המשך קריאה >>
photo

ליווי תהליכי התפתחות אישיים בתחום קריירה זוגיות ומשפחה

תהליך ליווי אישי אימוני או טיפולי לטובת התפתחות ותנועה בתחום הקריירה, הזוגיות או המשפחה.

התהליך הנעשה אצלנו במכון, הוא תהליך אינטגרטיבי, המשלב כלים פסיכולוגיים, ייעוציים ואימוניים, בתוספת כלים גרפולוגיים, במידת הצורך.

המשך קריאה >>
photo

מוצר משלים ייחודי, שניתן להוסיף לכל תהליך ההכוונה התעסוקתית-לימודית, הוא ניתוח וייעוץ נומרולוגי, הנעשה בשיתוף עם חברת "המצפן" – שוקי גבאי נומרולוגיה, בעל וותק של מעל 27 שנים בייעוץ נומרולוגי אישי, עסקי וארגוני.

תורת הנומרולוגיה היא תורה המתבססת בעיקרה על תאריך לידתו של האדם. באמצעות תורה זו אפשר לנתח את מאפייני האישיות של האדם, את כישוריו, את סביבת העיסוק המתאימה לו, את מאפייני התקופה שבה הוא נמצא וכן את הזמנים והעיתויים המומלצים ביותר לעשיית צעדים משמעותיים בחייו.

המשך קריאה >>
Scroll Up